http://www.ermail.cz/link/Tc277mYaYmTaaJ7YCaj7AJJV77meaNcA

Z mrtvých vstání....

1. července 2013 v 23:52 | DeeRnRxD |  My diary
... | via FacebookDobrou noc:* :D,

tákže, jelikož jsem slíbila, že zase teď o prázdninách rozjedu blog, tak taky tak učiním. Ráda bych Vám teď sdělila co budu plánovat za změny.

V nejbližčích dnech úplně změním vzhled blogu, taky budu přidávat články, co jsem si koupila(zítra jedu zrovna nakupovat, tak vyfotím co jsem si koupila), o mé knize, jak se líčím do školy, města, na různy akce(furt stejně), a samozřejmě budu nadále přidávat články s kosmetikou a módou, ale zkusím se zaměřit víc na tu letní. No a ještě něco z mé ubohé škály grafiky.

Tak snad jsem na nic nezapoměla. Doufám, že sem zase bude někdo chodit po tý dloouhý pauze. Blog by nebyl tak zanedbaný, kdyby spolumajitelka, které jsem jasně vysvětlila, aby přidávala aspoň 1X TÝDNĚ 1 BLBEJ ČLÁNEK! (Omluvte mou agresivitu:3 ale opravdu mě naštvala) tak ta princezna přidala naráz asi 3 články a pak se na blog vy*rala, aniž by mi třeba dala jedním slovem vědět, že končí! (kdyby měl někdo zájem stát se spolumajitelka blogu, nechť se hlásí, přihlášku tady někde najdete:D)

Takže se mějte krásně a hezky se vyspinkejte O:).
Ou, málem bych zapoměla, dnes oficiálně začínají prázdniny:))wohoooo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama